zebra8

Jak najít text?

omylem jsem místo kopírování textu dala text vyjmout(v e-mailu) a už ho nemohla najít dal by se vyjmutý text někde vyhledat?

Odpovědi
postcd

jedině snad vložit zase do nějakého textového pole pomocí Ctrl + V klávesové zkratky. Nevím jestli existují programy pro obnovení dat z paměti RAM, asi úspěšnost nebude vysoká.

arygnoc

pokiaľ sa jedná o doručený e-mail, stačí ho znova otvoriť (F5).

pokiaľ ide o editovaný e-mail, treba skúsiť:
ctrl+Z, prípadne
ctrl+V.

Všeobecne platí, že pokiaľ píšete dlhší e-mail, treba ho editovať v nejakom textovom editore (hoci obyčajný notepad) a ukladať, ukladať, ukladať, pretože niekedy sa text môže stratiť pri nechcenom refreši stránky.