Hanny10

Jak najít ten správný zájezd?

Chceme vyrazit do Itálie s cestovkou, chci však jet např. do Itálie, ale aby zájezd byl kombinovaný, čili aby bylo třeba 3 dny volno u moře a dva dny výlety. Nebo si pamatuji, že za mlada jsme jezdívali na zájezdy. kde se bylo jakoby oficiálně u moře, ale na každý den jsme se mohli přihlásit na nějaký výlet, který cestovka organizovala .. :)

Nejlepší odpověď
www

Prohlížet nabídky na netu, volit správná klíčová slova pro vyhledávač ap.
Příklad: itálie zájezd kombinovaný výlety cena … Atd.
Hledat, případné nejasnosti si ověřil mailem, nebo telefonicky.