kukol18

Jak najít stracené klíče?

Stratla jsem klíče ve škole, jak se najít?

Nejlepší odpověď
anonym

Zkus detektor kovů
Doplňuji:
Zkus zajít za češtinářkou,ta to určitě bude vědět.

Další odpovědi
anonym

No jestli čekáš, že ti ted prozradím nějakej trik jak je najít, tak to asi ne no…
Nezpomínáš si, kde jsi je měla na posledy? Třeba je někdo najde a odnese je do ředitelny, tak se tam skus zetat.

Pralinka4

Zkus si vzpomenout,kde jsi klíče naposledy viděla,a v jakých učebnách jsi s nima byla. Pak zítra se zkus učitelek poptat,popř. si zajdi do těch učeben. Já si jednou klíče zapomněla v tělocvičně,na druhý den jsem je našla u školnice,která mi je naštěstí vzala 🙂

marci1

Zkus si projít místa ve škole, kde jsi byla. Potom se zeptej tam, kde se ve škole shromažďují nalezené věci.

ptáč

http://stastny­blog.cz/2012/06/­11/8-tipu-jak-najit-ztracene-veci-od-profesionalniho-hledace/

http://psycho­logie.cz/8-tipu-jak-najit-ztracene-veci/

Pepa25

Brr … ta hrubka v otázce fakt trhá uši .. Nějaké malé editace (oprava jednoho písmena) by to možná chtělo …

ptáč

Na mobilu pokaždé nejde trefit správné písmenko. Navíc po tzv. automatické opravě textu často vyleze hovadina.