jsem

Jak najít rozumně placenou práci v přírodě?

Možná je to hloupé, ale vůbec nic o tomhle nevím.

Vím jen, že by práce v přírodním prostředí mohla být neuvěřitelně osvobozující a dokonce by mi dala pocit, že skutečně dělám smysluplnou věc, protože není nic vzácnějšího než příroda kolem.

Jaké jsou práce s rozumným výdělkem, které probíhají v přírodě a pokud možno nezahrnují také její ničení?

Nejlepší odpověď
Drap

Vím o takové práci

Netuším, co je rozumně placená práce. Pro někoho to je 12000, někomu se zdá 100000 málo. Prací je celá řada.
Zahradník
údržba parků a zeleně
práce v lese při pěstování dřevin
dřevorubec
lesní dělník
hajný,správce národního parku
správce horské chaty,
lyžařský instruktor
ovčák a pastevci celkem
Zaměstnanec rybářství
pracovník AV pracující v terénu
správce meteorologické stanice
horský nosič
profesionální horolezec,
policista vodní dopravy
Zaměstnanec některého povodí
zaměstnanec lesních staveb
pracovník v rostlinné výrobě
a jistě jich bude ještě mnoho, pokud vezmeme v úvahu i zahraničí

Další odpovědi
Kura

Rozumně placené práce v přírodě dnes neexistují

ivzez

Rozumně placené práce v přírodě dnes neexistují