Jak najit pribuzne v Italii?

Dobry den,prosim o nejakou web stranku kde muzu zadat hledane-stracene pribuzne v Italii. Moc dekuji.

Nejlepší odpověď
kropitko

konzulát je dobrý nápad,tady Vám zasílám odkaz na Velvyslanectví ČR v Římě

http://www.mzv­.cz/rome/cz/o_vel­vyslanectvi/in­dex.html

Další odpovědi
Michal

Dobrý den,
jediné co mě napadá spojit se přes internet s italským konzulátem,tam by měli mít evidenci českých občanů občanů.Hodně štěstí.

kokoťenko

Vemte si dovolenou,tak na dva měsíce,odjeďte do Itálie a hledejte…kdo hledá,ten najde.

člověk

upně jednoduše POŠTA PRO TEBE je italský projekt,najděte ne vebu stránky tel,která to dává a věřte,že budou rádi,budou mít nový námět,už s tím,že toto prodali do několika zemí a česko podle jejich hodnocení je nejlepší.
A pro taliány ,je rodina to nejcenjší,vím to,jsem od nich

anonym

Co třeba zkusit FACEBOOK ???