newtons

Jak najít práci v Holandsku?

Dobrý den, prosil bych o radu ohledně práce v Holandsku.
Situace se má tak, že bych chtěl odjet na 3 měsíce do Holandska a najít si tam práci a ubytování.
Může mi prosím někdo napsat seznam jednotlivých kroků 1,2,3…, které musím podniknout ohledně administrativy?

Vím, že si musím zažádat o BSN číslo, ale všude o tom píšou něco jiného. Potřebuji přesně vědět kde ho vyřídit, co za doklady k tomu potřebuji, za jak dlouho přijde a kam (asi musím mít adresu, takže bych byl někde v pronájmu).
Ubytko je lepší zařídit předem nebo až na místě?
Jak si tam otevřu bankovní účet?
Je možné najít práci obcházením barů,hotelů atd., či je lepší zkusit místní agenturu?
Peněz pro začátek mám dost a anglicky umím dobře.

Pokud by se tu někdo našel, zanechte klidně kontakt na mail nebo skype.
Nebráním se tomu, kdyby chtěl jít někdo se mnou.

Nejlepší odpověď
Agneta

Počítej s tím, že tam mají hodně kofol z Bulharska, a podobných z třetího světa – a všichni chtějí práci…takže dostaneš, ale jen „za pár šupů“. Bez vitamínu B to asi nepůjde :DDD

Další odpovědi
JájsemRaibek

Vem si dřeváky, do ruky tulipán a jdi od stavení ke stavení a ptej se: „Heb je een baan?“ :D
http://www.mrk­.cz/Data/Pics/2012/205/7­38919_f6137.jpg