Carrie98

Jak najít něčí adresu??? Prosím pomoc!

Prosím o pomoc. Potřebuju najít trvalé bydliště mé bývalé kamarádky, se kterou se ale už nebavím. Znám její jméno, telefonní číslo i na rodiče, datum narození, ale vím, že se nedávno přestěhovali a bohužel nevím kam. Nedá se to nějak zjistit, třeba přes nějakou stránku na internetu apod.? Děkuji za každou odpověď, nevím si rady ale nutně to potřebuju zjistit…

Odpovědi
anonym

Zavolej jejím rodičům, ti budou určitě vědět adresu.

klob1

Tak jí zavolej ne?Nebo nadatluj jméno příjmení do nějakých vyhledávačů a uvidíš.Většina lidí má FB ,ale je fakt,že někteří lidé ne.Nebo třeba na matrice jestli by to nevěděli..Pošta pro Tebe?Ondra by ji třeba našel?Nebo jedině ji napiš ,když nechceš,aby věděla,že jsi to ty?Dost lidí dělá tak trošku podvodně,že napíše jako někdo jiný nebo zavolá jako někdo jiný..to je ale asi hloupé.nebo jestli víš,že dělá nějaký sport nebo chodila na nějaké zájmy,tak tam budou vědět.kam se odstěhovala.Nebo kde bydlela,tak lidé mohou vědět nějací sousedi?

Andre5000

Lze to zjistit na základě žádosti v centrálním registru obyvatelstva, žádost stojí přibližně Kč 500,– a ona by s tím předáním adresy musela souhlasit. Sice je to tvoje soukromá věc, ale nechápu proč chceš adresu někoho, s kým se nebavíš.

lota

Já osobně jsem toto vždycky řešila přes Facebooku. Potřebovala jsem někomu napsat a znala jsem jen jméno bez přesné adresy, většinou se tam ten člověk dá najít a vždy se mu dá napsat zpráva. Pokud bys adresu hledala kvůli nějaké oficiální poště, měla by se dát dohledat v té souvislosti, kvůli které ji chceš psát.