Anton Špelec

jak najít název titulní melodie k pořadu, jehož název je znám

hledám název titulní skladby a jméno interpreta ke skladbě, která uváděla v letech 1992–1998 pořad rakouské televize „Kunstsucke“. Jedná se o jazzovou instrumentální skladbu, hl nástroj – saxophon.

Odpovědi
Martin819

Jediné co mě napadá je napsat do vyhledávače „Kunstucke theme song“ či „Kunstucke title song“. Zkoušel sjem hledat, ale bez úspěchu. Pravděpodobně se jedná o pořad, který nikdo na internetu moc nerozebírá. Pokud se Vám to nepodaří najít pod těmito hesly, tak si myslím, že to nenalzenete…