Hofi

Jak najít název filmu?

žena provozovala Seznamku, muže se kterým se seznámila prostřednicvtím jeho dvou dcer, on také provozoval seznamku :neznám jména herců režizera. Jen si ještě pamatuju, že ty jeho dcery je seznámili někde v nějakém parku, kde se jezdiloí na koních

Nejlepší odpověď
lejdy.můn

Tipla bych tohle 😉 http://www.csfd­.cz/film/257129-pulnocni-polibek/prehled/

Další odpovědi
Kelt

Mnoho filmů má napsaný obsah. Když to napíšeš tak, jak je to u daného filmu, tak to najdeš. Nebo zkus podle herců, režiséra a pod.