petr77

Jak najít lásku na internetu?

Nejlepší odpověď
Littl3

Existují různé seznamky jako třeba eDarling a podobně ale myslím si že je lepší si najít lásku v životě né po internetu…;)

Další odpovědi
anonym

Jsou tu různé druhy seznamek. Jak ve skutečném životě, tak tady si lidé hledající partnery nehorázně vymýšlejí a lžou. Chceš riskovat to, že tě někdo přes internet okouzlí a že potom se setkáš s realitou a zjistíš pouze to, že jsi kvůli své představě ztratil spoustu času?
To už jsou smysluplnější seznamovací zájezdy a teď například jeden vagón metra. Osobně seznamování přes net beru za nejhorší variantu.

Nuk nuk

Láska se na internetu najít nedá.