ivosek2

Jak najit knihy v knihovně?

Hledá se podle nazvu autora nebo nazvu knihy?

Odpovědi
klumprt

Beletrie je v regálech podle autorů, někdy je nad tím roztříděná ještě podle žánrů (např. detektivky, sci-fi, poezie…).

Naučná literatura je uspořádána podle čísel oborů. V tabulce si najdeš číslo oboru, které hledáš (např. historie českých zemí, kynologie, fyzika…) a pak hledáš v regále podle čísla.

quentos

Podle příjmení autora, ale mívají to roztříděné ještě podle žánru.

anonym

Když není k dispozici knihovnický net,tak se zeptej knihovnice,ta už něco vyjede.