Jak najit knihu

Jednou jsem cetl starou knihu,kde autor popisuje zivot lekare v nějakým minulým stoletím v Benatkách, kde se rozšířil mor , a kde treba potkani jedli jeste zive nemohoucí lidi, a je lekar lecil.Jak se ta kniha jmenuje nebo jak se mam ji dopatrat?

Odpovědi
Kelt

V některých knihovnách se vyhledává kniha podle klíčových slov. Třeba by mohla poradit pracovnice knihovny. Domnívám se, že se nebude jednat o běžné dílo, takže ve stránkách věnovaných obsahu knih určených pro pomoc češtině – literární deník to asi nebude.