janča35

Jak najít kluka na základce??

nechápu proč sou kluci tak blbí že nepoznaj když ho nějaká holka chce a nejlepčí by bylo kdyby to bylo naopak

Nejlepší odpověď
quentos

Pro Kristovy rány, a proč jsou ty holky tak blbý a prostě nejdou a neřeknou mu to? My kluci to tak děláme odjakživa, tak se to laskavě naučte taky a neobviňujte z toho ještě nás. Ta věčná ženská pasivita mě s**la vždycky, ale TOHLE UŽ JE TEDA VRCHOL.

Další odpovědi
afro.minerva

Kluci neumí poznat, že se holce líbí, protože jednoduše neumí číst myšlenky. Pokud se chceš s nějakým klukem kamarádit, tak mu to jednoduše řekni. A pokud nebude chtít, nebo se ti dokonce bude smát, tak je hlupák a může si trnout nohou. Ty budeš ta, která měla odvahu to naplno říct.

anonym

Krásnej věk nevinnosti.
Doufám.
Když je ten chlapec takovej Tydýt a nepozná,jak
jej chceš…co mu to dát polopatě?
Použít věrnou kamarádku?