olda12

Jak najit jednu osobu?

Chci najit jednu ženskou,jmenuje se Hanka,bydli v Hornich,nebo v Dolnich Loučkach-jestli v těch,nebo v těch jsem už zapoměl a zhruba před 3 rokama ukončila pravnickou fakultu v Brne,vic nevim,ale moc bych ji chtel najit,aby me pomohla

Nejlepší odpověď
1popelka1

Musím trochu oponovat Verce, obecní úřad vám nic nesdělí, nemůže podávat informace o osobách (zkušenost, slova našeho vesnického starosty), ale drbny, ty určitě rádi pomůžou, pokud budete vypadat důvěryhodně.

Další odpovědi
Berušinka

Pošta pro tebe ? =D Teď vážně – přijmení tedy neznáš ? Já bych se chytila i té nejmenší stopy. A vy jí chcete najít jen proto, aby vám s něčím pomohla ? Trochu zvláštní =).
Doplňuji:
Jé, promiňte, jednou tykám pak vykám.

kapka

Nezlobte se, ale jestli oslovujete ženy běžně „jedna ženská“, tak se obávám, že ani nebude o setkání s Vámi stát. Nebo je to tam, odkud pocházíte, normální?

quentos

zkuste odkaz níže a projet to – většina profilů obsahuje foto a není jich zase tak mnoho. Nenechte se zmást, že některé z osob nemají titul JUDr. či Mgr. – ne každý si ho do profilu po promoci dopisuje.

Zdroj: is.muni.cz/li­de/?searchid=Len­ka&Hledat=Hle­dat&neaktivni=1&fa­kulty=1422

verka

Zkuste zavolat na obecní úřad, v malých vesnicích se všichni znají nebo tam zajeďte a zeptejte se na poště, v obchodě.....

anonym

pomůže vám toto?
http://www.vyh­ledavace.cz/fir­my/firmy-vyhledavani-osob.html