Nechápavé

Jak najít holku v 15 letech?

Nejlepší odpověď
gecco

Stejně, jako v 51…
😉
Principy jsou stále tytéž…
Musíš ji zaujmout, pobavit a rozesmát – zbytek jde ´sám´…
😉

Další odpovědi
anonym

Vždyť už to tu bylo tolikrát.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=Jak%20naj%C3%AD­t%20holku

quentos

V prvé řadě to chce zvednout se občas od počítače a jít mezi lidi – vztah „přes internet“ se najde a vyjde velmi málokdy…

lexx

řekni kterékoli: víš…strejda z Kanady mi zrovna odkázal 50 000 doláčů, co Ty na to ?
a uvidíš co se bude dít…

annas

Ad Nechápavé, vaše otázky se často opakují. Zkuste využít našeptávač a archiv.

Otázka je nepřesně formulovaná – najít v 15 letech holku, nebo dívku ve věku 15 let?

odik

V první řadě bych přestal používat dva otazníky za větou ( jak tady používáš velmi často). Otazník mění intonaci věty. Netuším jak změní intonaci věty dva otazníky, ale budou to určitě hrozné pazvuky a to by zaručeně každou slečnu odradilo …