sosák

Jak najít heslo na Seznam.cz když se zapomene a PC ho zadává automaticky?

Odpovědi
Zbynas

Kliknout na zapomněl jsem heslo. Ovšem mám pocit, že jsem to jednou zkoušel a nefunguje to, je potřeba napsat na technickou podporu, Tvůj mail a oni se Tě zeptaj na kontrolní otázku zadanou při registraci. Ale už je to dlouho, mělo by se Ti to teď ptát samo od sebe.
Doplňuji:
Tak tady na té stránce to jde:
http://napove­da.seznam.cz/cz/za­pomenute-heslo.html

anonym

V prohížečii jdi do nastavení bezpečnost, soukromé. Zobrazit hesla. Ve Firefoxu v menu – nástroje – možnosti -karta bezpecnost – zobrazit hesla.
Nějak tak to bude podobné i v tvém prohlížeči.

Mc Merkurion

jestli si ho PC pamatuje,jdi do nastavení a hledej uložená hesla…