jejjexk8

Jak najít člověka?

Ahoj, dalo by se podle těchto informací zjistit příjmení?
Křestní jméno, telefonní číslo, vesnice kde bydlí, druh práce.
Moc se mi na to telefonní číslo volat nechce a navíc se ještě ptát jak se ta osoba jmenuje, nevím zda by mi to řekla.. Je jiný způsob? 🙂 Nebo při nejhorším nějaký fígl jak se na to příjmení zeptat bez toho abych musel říct to svoje?;) :D Díky

Odpovědi
zjentek

máš všechno podstatný k tomu zajet si do tý vesnice a vystopovat si to ..tě nebaví detektivky nebo co?