MMA

Jak najít člověka když neznám jeho příjmení?

Potřeboval bych zjistit příjmení, znám křestní jméno tel. číslo, bydliště dokonce i ulici.. Šlo by to nějak? Díky

Odpovědi
Quimby

Zavolat, dojít a kouknout na zvonek, zkusit najít na facebooku.
Žádná databáze není veřejna, bylo by to proti ochraně osobních údajů a soukromí.

arygnoc

všetko ide.
ale nezdá s ami tokošér, pokiaľ nie ste schonú toho človeka kontaktovať (od osobného kontaktu [neznáma, čo sa i hrozne páči a stretávam ju denne v buse], až po napr. nevyžiadaný e-mail) a tieto údaje získať priamo od neho.

zaváňa to nejakou špinavosťou (možno sa ale mýlim).

:-Q

Beer4Real

Jo. Zavolej mu. Zajdi za ním a optej se ho.

huxa

No vidíš, můžeš dotyčnému zavolat:
„Dobrý den, paní Kristýno, doprrrde… zase se nám pokazila tiskárna, prosímvás, jaké máte příjmení?“ 🙂