V.3.S.K

jak najít červa v pc

2 roky stahuji bez problému z netu muziku i filmy,z torrentů i ze share.Před 2 dny přestaly fungovat vypalovací programy (nero7,convert x …atd).Po přeformátování hdd nejdou ani znova nainstalovat.Sof­tware je legal,eset nod 32 nic nenašel,jinak vše funguje ok

Nejlepší odpověď
faktor82

Zkus taky program Spybot – Search & Destroy. Je zdarma, účinnej a stáhneš ho např. na stahuj.cz

Zdroj: www.stahuj.cz

Další odpovědi
kenyrts

Já vůbec nechápu proč jste řešil problém,že
přestaly fungovat vypalovací programy (nero7,convert x …atd),tím,že jste hned sformátoval disk,to přece šlo udělat mnohem jednodušeji a hlavně rychleji:vyčistit PC Spy-Botem,XoftSpy,NO­Dem32,TuneUp Utilities atd.a muselo to být O.K.

fortin

Jestli můžeš spustit systémové nástroje a antivirák je spuštěný, můžeš měnit nastavení v zabezpečení a používat zálohování a obnovu systému, nejde o červa ale o chybu.

Retko

Zvlastni je nejdou nainstalovat znova.

Jinak na cervy pouzij program Ad-Aware. Ten to proplachne. Ale vetsinou pomaha tehdy, kdyz pocitis ze pocitac je jakoby zpomaleny.

Do zdroje dam cestu na ten program. Staci free verze.

BTW. k tem programum. Skus jeste program Ashampoo Burning Studio. Nebo novejsi verze Nero. Snad pomuze. Ahoj

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/bezpecnost/ochra­na_pocitace/a­daware/?g[hledano]=ad%20a­ware&g[oz]=8.1­.0.0&g[up]=Free

Chico

pokud jste zformatoval HDD tak už nemá smysl řešit jestli jste tam měl viry nebo ne to už je chyba něčeho jiného. Nod je skvělej jestli nic nenašel tak tam nejspiš žadnej vir neni.

HerbiG

v antiviraku mas spustit test nebo tak … tak na to klikni

denimirl

zadnej antivirak ti nenajde chybu proc ti nero padlo,neni to ze jsi chytil vir,nejlepsi je nahrat novej win a mas po starostech ja pouzivam nero7 musis parkrat zmenit klic a pojede ti to ok