laky142

Jak najít v Londýně brigádu na léto?

Mám zájem jet na prázdniny 2016 do UK. Prosím o vaše zkušenosti, či praktické rady. Ať už by se jednalo o práci na farmě, nebo ve městě. Anglicky se domluvím. Jel bych max. 3 měsíce. Důvod je, že chci nové zkušenosti a hlavně rozvinout svoji AJ. Je mi 19. Díky! :) Lukáš

Odpovědi
Drap

Pokud nemáš známé, nebo přímý kontakt, bylo by asi nejvhodnější obrátit se na některou agenturu, která se prázdninovými brigádami zabývá.

luky.1986

Indeed.com prepni na uk a hledej. Mrkni treba na eures. Je tam hodne odkazu na plno pracovnich webu.

laky142

U agentury se trochu bojím vysokého poplatku a spolehlivosti… Jinak díky ! :)