Fly

!! – Jak najít adresu osoby?

Dobrá den, prosím vás, nevíte, kde se dá vyhledat adresa určité osoby? ¨Pokud možno i s néjakým údajem, nebo třeba fotkou? ¨(Když je to možná také pedagog¨)? P¨rotože to jméno má docela dost lidí… Prosím vás moc o pomoc! ¨Moc díky, Fly.

Nejlepší odpověď
Terryle

Pokud má pevnou linku, jde dotyčnýho i s adresou najít ve Zlatých stránkách. Hodíte tam jméno, místo bydliště (město snad víte – pokud ne, bude to problém) a doufat, že to zabere. Pokud to je pedagog, mohl by mít v seznamu před jménem vysokoškolský titul (Mgr., PaedDr., případně i jiný), podle toho můžete poznat, jestli je to ten, koho hledáte.

Jiné údaje jednoduše vygooglit.
Fotka – hoďte jméno do googlího hledače obrázků http://www.go­ogle.cz/imghp?hl=cs&ta­b=wi
Další informace – Hodit do googlu jméno plus cokoli, co o tom člověku víte – třeba město, kde bydlí, školu, na které učí, předmět, který vyučuje… a pak zkoušet různé odkazy a vybírat, co by mohla být pravda a co ne. A když zjistíte něco, co vypadá smysluplně, tak nové kolo googlení – jméno plus informace, kterou jste právě zjistila… :) prostě postupovat po krůčcích.