jak najit adresu me zivotni lasky?

potrebuju adresu jedny slecny z prahy presne z hlubocep vim ulici jmeno i prijmeni ale to je vse potrebuju ji najit!prosim

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nevim zda je dobre uvadet primo celou adresu tak jak jsem ji nasla. Neb anonym nemusi hledat zivotni lasku, ale muze si vyrizovat ucty :) nicmene, pokud pouzijeme napovedu od uzivatele mj81 s tim, ze ulice se jmenuje trochu jinak, uvedeme do googlu tuto ulici + prijmeni v muzskem tvaru vyhleda mi to i cislo popisne a byla by opravdu velika nahoda, kdyby v teto nijak dlouhe prazske ulici zilo vice rodin stejneho jmena (max.pribuzni...)

Další odpovědi:

Bronzový

Nebo muzes prochazet kazdy byt v ulici a brzy narazis na svoji lasku. :)

A budes mit dobrodruzstvi.

Bronzový

Tak to víš docela dost na to abys ji našel.

tak takhle to vyřešil můj kamarád: zavolal do květinářství se zásilkovou službou a nahlásil jméno, příjmení a ulici s tím, že zaplatil kurýrovi něco na víc a ten ji našel i bez popisného čísla, jen napiš na kartičku svůj telefon nebo email. A nebo si skoč na poštu , která má nastarost tuto lokalitu a řekni, že pořádáš třídní sraz a víš své bývalé spolužačky jen jméno a příjmení a ulici, ale ne víc a pokud narazíš na trochu ochotné lidi , tak ti to řeknou....

Stříbrný

Já bych nevstupoval dvakrát do stejné řeky.

Pokročilý

Asi bych začal tím, že ta ulice se nejmenuje Na Remízku, ale V Remízku. Podle fotomapy jsou to rodinné domky, takže stačí obejít jmenovky na vrátkách a je to. A kdyby tam to jméno nebylo nikde uvedené, doporučuju zkusit zajít do té ulice někdy dopoledne, najít pošťačku a zeptat se jí. Pokud narazíte na tamní stálou pošťačku a ne na nějakou brigádnici nebo záskok za nemoc či dovolenou, máte dost velkou šanci, že dotyčná bude vědět, kam vás nasměrovat.

Zdroj: http://mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st= s@ssq=praha%20na%20rem%C3%ADzk u@sss=1@ssp=133236735_13575869 2_133249391_135770692@x=132955 520@y=135743856@z=16

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.