Jak najít adresu, 1bis rue collage 92593 Levallois? Google háže jen přibližně.

Nejlepší odpověď
annas

Vypadá to, že místo collage patří colange, tedy 1bis rue Collange 92593 Levallois.

Našla jsem mapku a další informace. Podívejte se do odkazu.. .

https://www.go­ogle.cz/search?q=1bis+ru­e+Collange+92593+Le­vallois&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozi­lla:cs:offici­al&client=fire­fox-a&channel=rcs&gws_­rd=cr&ei=v-PTUqfAKuSO5ASek4GYDw

anonym

annas díky, ale to mi ukazuje taky, na obálce je vyloženě razítko s textem, který jsem uvedl v otázce.