tomvot99

Jak najít a vymazat soubor?

Ahoj,
mám hru GTA SA a přes web gta.cz jsem si nastahoval nějaké upravené modely aut. Pár jsem jich nainstaloval, a hra vpohodě šlapala. Pak jsem ale nainstalovat asi dalších dvacet bez kontroly toho jestli hra jde, protože se tam píše, že když udělám chybu, budu muset hru přeinstalovat. Chybu jsem někde udělal, takže jsem přeinstaloval hru, ale vždycky, když jí přeinstaluji, tak mi stejně nejde… Ať vymažu složku hry z disku C a v odinstalovat a změnit program hru odinstaluji a pak zas nainstaluji, tak stejně to pořád nejde, takže někde v pc musí asi být ještě něco, kam se zaryla chyba a při každym opětovanym nainstalování hry se do hry zase přidá a hra tak nejde.
Nevím co s tím, předem díky za pomoc ! :)

Odpovědi
Hykam

Odinstaluj hru a projeď PC nějakým čističem, třeba http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/
pak hru znovu nainstaluj.

jáára

rozhodně NEPOUŽÍVEJ takový čističe!

ty soubory hry najdeš nejspíš v Dokumentech uživatele. podívej se i do složky %/program data% je skrytá…

ivzez

Podle mne je potřeba odstranit starší záznamy z registru,
restartovat PC a pak znovu nainstalovat.

Vyčistit registr kldně můžete programem CCleaner.
Ponecháte-li jej ve výchozím nastavení, nemůžete prakticky nic pokazit.

Ale stáhněte si jej přímo od výrobce:
https://www.pi­riform.com/CCLE­ANER