ahold

Jak najdu umělou pláž na Berounce, která byla vytvořena poblíž Černošic – Mokropsy?

Nejlepší odpověď
kropitko

V Mokropsech u vody,,

http://www.nad­jezem.cz/sear­ch/?text=pl%C3%A1%C­5%BE+berounka

Další odpovědi
venkovan

Teď je pod ledem, tak se špatně hledá. A potom až roztaje, zajít k řece a projít se podle ní. Ona ta procházka je kolikrát lepší než to ležení.

hanulka11

najdeš podle cedulí- které tě nasměrují k černošickému skateparku nachází se přímo u Berounky, je tam i Rip Curl bar