vladimír

jak najdu t.zv.postranní panel ?

prý jeho pomoci lze na ploše umístit poznámky

Nejlepší odpověď
mosoj

Za 1. když vznášíte dotaz uveďte váš OS.
Nejsme jasnovidci. Postranní panel je hlavní panel umístěný na straně. Pokud jsou poznámky v XP tak si je tam umístěte a je hotovo. Já jsem je začal používat až ve W 7 a je to výborné.

Další odpovědi
stana73

Já to mám na ovládacích panelech-miniaplikace na plochu.Mám tam kalendář,výkonnost PC,předpověď počasí a hodiny.Je tam toho víc,i poznámky.Je to šikovné.