Adelheida

Jak najdu písničku, když znám jen videoklip?

Dobrý den. Hledám písničku, kterou jsem poslouchala v roce cca 2004–2005. Videoklip byl kreslenej. Byla tam blondýnka, která žila v karavanu, má tlustého chlapa, stojí u žehlícího prkna a sní o lepším životě. Na konci chlap vyhraje ve sportce a odejde…

Odpovědi
Weirdquestio

Napadlo mě napsat tento popis anglicky do Googlu. Nebo najít seznam hitů z toho roku (pokud ta píseň byla hitem). Ani u jednoho ale nelze zaručit úspěch.