nelasara

Jak najdu kamarádku

Hledám kamarádku Švýcarku,se kterou jsem ztratila kontakt před 14 lety.Zřejmě je už vdaná a má jiné příjmení,ale její syn by se měl jmenovat stále Casutt.Poradí mě někdo, jak a kde bych jí,nebo syna mohla najít,nebo kde eventuelně mám hledat?Díky za radu.

Nejlepší odpověď
panenka

skus to třeba přes facebook já jsem přihlášená taky a když nevím zadám si do okenka jméno příjmení vyjedou ti osoby i třeba s fotkou .tak to zkus takhle a uvidíš

Další odpovědi
Lady

můžeš se treba přihlásit do pošty pro tebe tam vždycky toho člověka najdou nebo můžeš skusit facebook.