alexandra

Jak naistalovat doplňky do Kodi?

Dobrý den,mám Multimediální centrum Evolveo Box H4 a Androidem 6.0.1 a Kodi 16.1,které mám připojeno v Tv.Počítač mám Windows10.Když si stáhnu do PC ZIP soubor s doplňky,jak ho potom dostanu do toho Kodi v tom MMC.Děkuji za polopatické rady.

Dodatek: No já právě potřebuju vědět,jak to dostat a přetáhnout z toho PC do toho Kodi,když je v TV. Další postup,jak to nainstalovat to vím. Ale neumím to dát z toho PC do toho centra. Děkuji

Odpovědi
Kifi

Ahoj, www.Kodi.tv ,mají vlastní Wiki, potom na Youtube je spousta video návodů. Hledal bych radu tam. Popsat postup slovy je složité.

Je možné k tomu zařízení připojit flash disc nebo externí HDD? Pokud ano tak , by to mělo být potom jednoduché. zip soubory na flashku a instalovat přes Kodi standardní cestou, podle návodu.

DandeeAcer

  1. Přetáhnete si doplňky do zařízení.
  2. Otevřete si Kodi
  3. Systém > natavení > doplňky.
  4. Instalovat doplněk ze zip archivu
  5. Vyberete ZIP a kodi by si ho mělo samo nainstalovat.

! Pokud to nepůjde, vyhodí chybu > pravděpodobně je pro novější či starší verzi kodi.