tedrazice

jak nainstalovat Windows CD na DOS(bliká C obr.lomítko šipka) krok za krokem.Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

StrčíŠ CD do mechaniky
restart
postupuješ dle pokynů na obrazove

Další odpovědi
Alesh

Máš to na CD? V BIOSu si nastav bootování z CD a ta instalace se pak rozjede sama.

Reuef

nepises jake windows…zhledem k tomu ze WinXP a vyssi jsou bootovatelne budu predpokladat ze mluvis o win 98 nebo starsich…v tom pripade si musis najet na pismenko mechaniky pokud mas jen 1 diskovy oddil tak bude pod pismenkem D:\ tudiz napis D:\ a dej enter…potom si vyjed prikazem dir slozku a bude tam nazev slozky – bud win98 nebo neco obdobnyho v jinych verzich… napis cd win98 a odentruj a pak napis setup.exe a odentruj…mela by se pak uz spustit instalace…

Bedy

Stáhněte si FreeDOS, vypalte to jako obraz disku ISO v nějakém vypalovacím programu (například v programu InfraRecorder), vložte CD do mechaniky, restartujte počítač a nabootujte z CD.

Windows a DOS je trošku něco jiného (pravda Windows ME, 98, 95 a starší byla na něm závislá).

Jinak pokud budete instalovat MS-DOS, pamatujte, že ho musíte mít koupený, jinak ho instalujete nelegálně (ikdyž už ho MS nepodporuje, stále to není abandonware systém a nesmí se instalovat, není-li zakoupen).