ooommmm

jak ‚nainstalovat‘ turbo delphi, jestli někdo používá turbo delphi tak prosím poraďte

Nejlepší odpověď
badisko

koukej nechci bejt hnusnej …ale pokud je to ten program na vytvareni programu a to.myslim ze na mysli mas ..tak by jsi od toho mel dat nejspise ruce pryc …z duvodu toho ze neumis ani nainstalovat program tak jak ho chces prosinte jeste vytvaret…

Další odpovědi
anonym

Nevím co máš za problém, ale já ho instaloval pomocí instalačního souboru. =)