ninja

Jak nainstalovat office 365?

Zakoupila jsem tzv. product key k programu office 365 pro jednotlivce. Dle návodu jsem měla přejít na stránky společnosti microsoft a odtamtud mě to mělo vést „samo“ tj. tak jak je uvedeno v návodu. Bohužel nemám samotný produkt naistalovaný v počítači a stránky microsoftu po mě chtěli registraci a stáhnutí zkušební verze a po uplynutí zkušební doby placení měsíčního poplatku.
Ale podle obalu od product key mám předplatné na 1 rok.
Prosím poraďte.
Předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi
ivzez

Co na to prodejce?
Ten Vám podle mne měl dát přesný postup.

Instalace Office 365 pro domácnosti, jednotlivce nebo vysokoškoláky:
https://suppor­t.office.com/cs-cz/article/In­stalace-Office-365-pro-dom%C3%A1cnosti-pro-jednotlivce-nebo-pro-vysoko%C5%A1kol%­C3%A1ky-7a28382b-7015-4b5a-9d9b-650d15742c95