Slezsky fc

Jak nainstalovat ochranu E-mailu a Frewall na AVG ?

Nejlepší odpověď
Bedy

To musíte mít zaplacený balík AVG Internet Security. Jinak firewall ve Windows je integrovaný a rozhodně špantý není; pro běžného uživatele je naprosto ideální – neotravuje, ale chrání.

Ochrana emailu od AVG je Vám k ničmeu, pokud nepoužíváte nějaký poštovní program tjako Microsoft Outlook, Windows Live Mail, Mozilla Thunderbird apod. Jinak výše uvedení emailoví klienti mají svůj vlastní antispam, který je určitě dobrý.

Pokud už AVg Internet Security máte, pravděpodobně budete muset opravit instalaci a při instalaci zaškrtnout i typ položky Firewall a Email.