routt

Jak nainstalovat nový přehrávač v mobilu a odinstalovat původní?

V mém telefonu mám přehrávač RealPlayer s operační pamětí Symbian s60 , ale chci do něj nainstalovat jiný přehrávač.Jak tedy ten původní vymazat odinstalovat a nahrát do telefonu nový přehrávač?(sa­mozřejmě přehrávač takový, který telefon podporuje)
Popřipadě napište i kde stáhnout přehrávač do telefonu zdarma
Díky za odpovědi

Odpovědi
Děda Louda

Nezkušenec si může podobnými operacemi způsobit značné problémy, včetně poškození OS neodbornou manipulací a zásahy.
Nejschůdnějším řešením je krmit stávající přehrávač soubory ve formátech, jež zvládá přehrávat.