Misa503

Jak nainstalovat novou verzi Avast ?

Dobrý den. Jak mám nainstalovat Free Antivirus 2014 – Avast, když již mám v PC starší verzi 9.0.2018?

Musím starší verzi vymazat a nainstalovat novou verzi 9.0.2021 nebo mohu nainstalovat novější verzi a ta starší se přepíše sama ?

Děkuji za případné rady.

Nejlepší odpověď
anonym

Stačí, když Avast spustíš a pokud máš nastavenu automatickou aktualizaci, program se reinstaluje sám. Pokud ji nastavenu nemáš, je to v menu Nastavení – Aktualizace – Aktualizovat.
Jen si musíš vybrat, zda ti stačí free-verze a nebo budeš chtít placenou.

Další odpovědi
anonym

Starou verzi odinstalovat zde je návod:http://www.an­tivirovecentrum­.cz/navody/jak-odinstalovat-avast.aspx