rose

Jak nainstalovat neoriginální náplň do tiskárny?Mám Epson stylus DX8450.Píše mi to"cannot recognize ink cartidges"

Už jednou jsem koupila neorigin.náplně a v pohodě,ale teď mi došla černá a koupila jsem jen tu,sice tu samou značku,ale přístroj jí nechce vzít a píše mi to viz nahoře.Zkouším pořád vypínat,ale nic nepomáhá.Dá se nějak tiskárna zrestartovat?Os­tatních barev je dost,ale bez černé netiskne.Děkuji za pomoc a rady.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nebudu se moc k tomu vyjadřovat. Epsony neznám a asi nikdy znát nebudu!

Jenom předpokládám že koupené náplně mají čipy!

Jak tak koukám nejste sama. Třeba se zde něco dovíte co vám pomůže.

http://www.czechcom­puter.cz/disc_doc-PA598B8B5B183­F794C1257348003014DB­.html

Další odpovědi
tom004

Používám Epson SX 405 už 4 roky a nemám s ní nejmenší problém.Náplně kupuji,jsou kompatibilní s čipem,mají větší objem než originály,a také bez problémů.
Odkaz je pro Tvou tiskárnu.

http://www.tis­knulevne.cz/pri­ce_list.asp?le­vel=7067&Q_par­str5=Kompatibil­n%ED