Zbynas

Jak nainstalovat Minecraft jinam než na hlavní disk?

Sice při instalaci je na výběr cílová složka, nicméně nelze změnit, tlačítko Browse je neaktivní, stejně tak pole adresy. A protože mi wokna zabíraj 38 GB na 40 GB SSD disku, prostě už tam pro to není místo, i když to má jen cca 200 MB. Na druhém disku mám volný 1 TB.

Odpovědi
uccello

Existuje i portable verze Minecraftu. Jeden čas jsem ji využil, když jsem si chtěl zahrát na cizím PC a jelikož to byla šunka bez spousty ovladačů atd., stáhl jsem i verzi s vloženou javou. Ovšem i to mi bylo k prdu, protože to nakonec ztroskotalo na grafice. :)