Tw!st

Jak nainstalovat hry do emulátoru na mobilu ?

Mám iphone 5 a stáhl jsem si tam AllEmu RetroArch emulátor který má všechny v jednom. U tohoto ale opravdu nevím jak tam nainstalovat hry. Předtím jsem měl emulátor na game boy a tam to bylo jednoduché, jen se tam vybralo hru, a stáhla se a nainstalovala, v tom AllEmu je na výběr jen něco jako choose core (tam jdou vybrat jednotlivé emulátory nebo load content a tam jsou nějaké dokumenty… Chtěl bych tam nainstalovat nějakou nostalgii např pokemony. Díky

Odpovědi
wownon

iphone nemám ani tuto aplikaci neznám ale mohlo by to jít třeba tak že stáhneš hru v .rar nebo .zip (třeba na www.coolrom.com) a pak asi vybrat emulátor poté se ti tam asi objeví menu s možností load file či něco podobného a pak vybereš stáhnutou hru. ale opakuju že iphone nemám a ani tu aplikaci jsem nikdy neviděl pouze hádám 😉