flask

jak nainstalovat hru do tabletu pres pocitac?

Nejlepší odpověď
Bedy

Stažený APK soubor (instalátor hry) nahrajte do tabletu nebo na paměťovou kartu buď propojením obou zařízení USB kabelem nebo pokud tablet má bluetooth, tak přes bluetooth.

Další odpovědi
huxa

Stahni danou hru (bude mít název hra.apk), potom propoj tablet s PC, u tabletu potvrď propojení s PC, potom v PC zkopíruj hru do tabletu, odpoj tablet od PC, na tabletu najdi soubor v prohlížeči souborů a spusti ji (přes instalátor nejspíše).

Toto by i začátečníkovi mělo pomoci, dále projev trochu iniciativy, s tímto popisem by to zvládl i šimpanz.

flask

mam propeny tablet k pc a co ted jsem totiz uplny zacatecnik

led

Pri spojení tabletu a PC cez USB sa tablet a SD karta správajú ako ďalší disk.
pri Windows

  • otvorte si „Můj počítač“
  • nájdite si adresár, v ktorom máte uložený stiahnutý .apk súbor, označte si ho
  • otvorte si „Můj počítač“ a najdite si sa adresár tabletu, alebo SD karty (medzi diskami)
  • otvorte si SD kartu tabletu

zo zdrojového adresáru (miesto, kde je uložený súbor .apk) prekopírujte apk súbor na SD kartu.
Po prekopírovaní odpojte tablet, v managerovi súborov si na SD karte najdite prekopírovaný súbor .apk a potvrďte. Súbor je inštalačný, po kliknutí nasleduje inštalácia programu.

flask

nechapu :(