kokos

Jak nainstalovat display, když mi to furt ukazuje chybu?

Preinstaloval jsem PC a nejde mi nainstalovat display – grfika. Kdyz jsem vlez do spravce zarizeni, ukazovala se mi chyba 28 u displaye. Kdyz jsem se ho pokousel preinstalovat, tak doslo k chybe. Zkusil jsem ho i odstranit a nainstalovat znova, ale zase chyba. Mam graf kartu Nvidia GeForce 8600 gts a stahl jsem si driver 196.21, ale take chyba.
Doplňuji:
zapoměl jsem napsat, že používám visty 32 bit…

Odpovědi
led

podľa čísla chyby:
Skúste ovládač zariadenia odstrániť a preinštalovať. Ak to problém nevyrieši, z webu prevezmite aktualizovaný ovládač a nainštalujte ho.
http://suppor­t.microsoft.com/kb/8355­71/sk
Doplňuji:
Pri aktualizovaní ovládača si skontrolujte nielen verziu windowsu ale aj jazykovú mutáciu
príklad ak máte windows vista 32 českú mutáciu aj ovládač musí byť pre windows vista 32 českú mutáciu a nie anglickú