tomy999

Jak nainstalovat bezdrátový mikrofon v notebooku.

Dostal jsem k vánocům bezdrátový mikrofon,a nevím jak ho nainstalovat.Dí­ky moc.

Odpovědi
GangstaHelper

Tak začnu tím, že k němu snad byl návod, ten Vám poradí asi nejsnadněji…

Jinak, byl k mikrofonu i nějaký přijímač? Je možné že používá bluetooth, v tom případě nejspíš žádný přijímač nedodali. V notebooku nejspíš bluetooth máte. Takže zapnout bluetooth, zapnout mikrofon, na PC vyhledat dostupná zařízení bluetooth, spojit nebo i spárovat s mikrofonem, k tomu by ještě mělo být tlačítko ke spárování, na mikrofonu.