Kubas11

Jak nahravát z televize?

třeba jak nahrát z televize – superstar a tak ?

Nejlepší odpověď
Hlada

Jestli chcete nahrávat jen zvuk, stačí vyvést signál ze špiček 1,3 konektoru SCART do nahrávacího zařízení.

Zdroj: http://www.bu­cek.name/stran­ky/ruzne/zapo­jeni_konektoru/za­pojeni-konektoru.php?ces­ta=Video konektory/SCART

Další odpovědi
pokazdejinak

nejlepší je použít na to mašinku, která to umí :) jmenuje se to DVD/HDD rekordér a seženete v obchodech

co se nahrávání z netu týče, to už je náročnější, osobně radši čekám, až to někdo ::ripne:: a umístí na server ke stažení

dudu

K nahrávání pořadů z analogové televize používám starší videorekordér s HDD – nahraji, sestřihám a vypálím na DVD. K nahrávání digitální TV používám noťase a TV-tuner, který umožňuje příjem všech digitálních stanic televize i rozhlasu. Tuner lze načasovat tak aby vybraný pořad nahrál buď do paměti ntb., nebo přímo vypálil na DVD. Nevýhodou je, že noťas musí být v pohotovostním režimu. Zmíněný TV-tuner také využívám k příjmu televize na chalupě – ze zápraží nebo v chládku pod perglorou chytám z Kojálu všechny stanice i v HD kvalitě.