Jak nahrávat plochu a zároveň to vysílat živě na nějaké stránce?

Ahoj, hledám nějakou dobrou stránku nebo program propojený se stránkou, co mi umožní nahrávat aktivitu na ploše a zároveň to rovnou přehrávat živě na oné stránce pro sledující lidi? Zkoušela jsem LiveStream, ale stašně se to spomaluje, a pak jsem zkoušela join.me ale tam to nenahrává zvuk.
A já potřebuju, aby to umělo nahrávat zvuk v počítači, i mikrofon, abych mohla mluvit a taky aby to umělo nahrávat s webcamerou někde f rohu. Krelím a občas moji fanoušci rádi sledovali, jak kreslím živě, ale teď nevím, co použít. Máte nějaký tip?

Odpovědi
anonym

Zkus se mrknout na Cam Studio, mělo by zvládnout i stream.

dades

Říká se tomu webinář. Zkus na to použít google. Nástrojů je na to spousta, ale v češtině… to už nevím :)