JanaViki

Jak nahrát video z youtube na svůj účet?

Když mám účet na Youtube a na jiném účtu jsem našla video naší kapely, jak ho mám vložit na svůj účet?:-)
Jako nejdřív bych ho musela stáhnout a potom zase nahrát na svůj os. účet, ale jak?:-D

Odpovědi
anonym

Toto nedělejte, youtube má své algoritmy pomocí kterých pozná stejný obsah. Pokud jej nahrajete pod svůj kanál bude se jevit jako porušování autorských práv.

JanRadovan

Ano, nejdříve jej musíte stáhnout a až poté nahrát na YouTube. Ideálně se domluvte přímo s autorem, zda je ochotný video poskytnout.