Marky

Jak nahrát gif animaci na internet?

Vytvořila jsem v Microsoft GIF Animatoru jednoduchou animaci, uložila ji jako .gif soubor, ale nejde mi přehrát v počítači a ani nahrát na internet (tím myslím třeba stránku www.imageshack.us). Co jsem udělala špatně? Děkuji za odpověď.

Odpovědi
TONICK

Doporučuji vyzkoušet i jiné nahrávací servery – chyba nemusí být na straně uživatele. V Microsoft GIF Animatoru dělám animace běžně a nikdy jsem s nahráváním animací na internet neměl problémy.