Jak nahlásit na U:fonu, že mám v posledních dnech velice pomalý internet.

Největsí rychlost jsem naměřila 215,75kb/s pro přpojení a nemenší 51,73kb/s a rychlost stahování dat 27,0kb/s a nejmenší 6,5kb/s. U:fon má rychlost 400–700kb/s.

Odpovědi
LuciJe

Nelamte si s tím hlavu a zavolejte jim na infolinku. Infolinkaři telefonních společností vědí, jak se řeší vzniklé problémy a obvykle Vám nejen poradí, co s tím, ale většinou dokáží vše další zařídit sami.