fanynek

Jak naformátuju novou SD kartu na FAT 12,nebo FAT 16.Na počítači se ukazuje pouze FAT nebo FAT 32 a nebo FAT ext.

V počítači mi funguje,ale v recordéru ne.Aby fungovala v recordéru,musí se naformátovat na FAT 12 nebo 16,je to napsané v návodu na ten recorder.

Odpovědi
Michal Kole

Strčíš ji do PC, přihlásí se jako nový disk a klikneš v Tento počítač na jednotku paměťové karty, a z kontextového menu dáš naformátovat. je to jednodšuší než v recorderu