Sandy

Jak načasovat prezentaci v PowerPoint?

Dělám prezentaci v PowerPoint a potřebuji jí mít načasovanou – aby běžela sama. Jak to mám udělat? Prosím přesný návod, děkuji.

Nejlepší odpověď
GlacialGrief

Záleží na tom jakou máš verzi PowerPointu.Pokud máš 2007 tak nahoře máš na výběr z Domů,Vložení,Ná­vrh,Animace,Pre­zentace,Revize,Zo­brazení.Klikni na Prezentace a pak klikni na vyzkoušet načasování ( je to někde pod tím nápisem prezentace),pak se ti tam zobrazí čas a když chceš aby se ti např. po 10 sekundách objevila další strana tak jenom klikni na tu aktuální stranu a pokračuj tímto způsobem dál.

Další odpovědi
martinat

Ještě zkontroluj, jestli máš zatrhnuto, že je to prezentace s časováním. Je to: záložka Prezentace – nastavit prezentaci – S časováním, je-li k dispozici (je to vpravo uprostřed)