Jak nabrousit kráječ na pizzu?

Měla bych dotaz, jak nabrousit to kolečko na krájení pizzy. Dal mi ho brácha, že ho nepoužívá, ale je úplně tupé… Jde to vůbec nějak nabrousit? Děkuji za odpovědi :) na googlu jsem hledala ale nenašla ;)

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.vse­navareni.cz/kra­jec-na-pizzu-korkmaz
Doplňuji:
(kupte si nový)

Další odpovědi
Drap

Lze ho nabrousit. Buď kolečko vyjmout a nabrousit stejně jako každý jiný kulatý nůž, nebo přibrousit ručně. Pokud však nemáš zkušenost ani potřebné nástroje bude opravdu nejvýhodnější zakoupit nový.