Tw!st

Jak nabrat víc lajků na facebookové stránce ?

Moje stránka na fb bude mít za nedlouho 1000 lajků ale nevím jak nabrat větší počet lajků. Samozdřejmně lajky přibývají sami ale když pro to nic nepodniknu tak je to klidně jen 1 lajk za týden. Příspvěvky přidávám docela dost třeba 1 nebo 2 za den. K těm 1000 lajkům jsem se dopracoval hlavně díky soutěži kterou ksem pořádal v které bylo pro zúčastnění za úkol dát like na stránku a sdílet tu fotku ze soutěží. Takhle to pořád nejde, abych něco kupoval a měl za to lajky. Dále můžu mít lajků kolik chci přes like4like.org ale to opravdu nechci aby na české stránce bylo víc cizinců než čechů. Dál jsem ještě nabral několik lajků z toho že jsem byl admin na známější stránce a sdílel si na ni tu svoji. Nevíte nějaké další způsoby abych zvýšil počet fanoušků a nic za to neplatil ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Zkuste své stránky vložit do systému Websurf. Nenabízí jen pouhé automatické prohlížení stránek, ale i ruční a hlavně je tam jakýsi katalog, kam odkaz můžete vložit. Za každý klik se pak klikaři připíše určitý počet paykreditů.

Samozřejmě – musíte také nabídnout kvalitní obsah, jinak se Vám tam nikdo nepohrne.

Však více informací, včetně možnosti registrace najdete zde: http://www.web­surf.cz/?ref=627­45

Další odpovědi
Hamon

Otevři si program Malování, v něm si nakresli palec a napiš si „lajků“ třeba dvanáct triliónů.

Beer4Real

Uplně jednoduše: Zase vyhlaš soutěž (jen na oko) o nějakou fakt super cenu, např. drahý mobil nebo notebook a podmínky dej sdílení tvé stránky a nějakou trapnou otázku vymysli.
Dej nějaký termín, pořád to na tvojí stránce připomínej a nakonec vyhlaš vítěze (třeba tvého kámoše), vyfoť ho jako že si mu to předal osobně.
Lidi ti budou věřit, takže můžes tyto soutěže pořádat často a s lepšímy cenami a nápady.
Nikoho nenapadne že výherci jsou falešní a budou chtít hrát dál a dál o zajímavé ceny dokud si udržíš jejich důvěru.

zzzzz

Beer4Real tak to jsi krásně zdůvodnila to, proč nelajkuju.

zzzzz

K čemu jsou ty lajky dobré??? To se pak někde promění za peníze??? Jako jestli také nemám začít s jejich sbíráním, se ptám, abych nepropásla nějaký životní byznys 🙂

Psychotic

Ano. Lajky se skutečně na peníze mění.
Na Facebooku je obvyklé, že lidé nasbírají lajky nějakým zajímavým obsahem a v určitém bodě svůj profil prodají nějaké společnosti, která ho přjmenuje a rázem má tisíce lidí, kteří odbírají jejich obsah – reklamy.
Hezké, čisté, rychlé a hlavně levnější a účinnější než inzeráty v tisku.

zzzzz

Ještě že nic nelajkuju, to bych se z té reklamy zcvokla. Ale díky za upřesnění 🙂